Turfy

Turfy Joma Liga 5 902 White Turf
Různé varianty
Turfy Joma Liga 5 902 White Turf je model vyvinutý z odolných materiálů, vhodný pro jakékoli hřiště. Fotbalovým hřištěm může být jakékoli místo. Svršek je vyroben z vysoce kvalitního vlákna Fibertec a nylonu, které podporují prodyšnost. Stélka je vyrobena z hladké EVA a podrážka z velmi kvalitní gumy s oděrem DIN-70.
Turfy Joma Maxima 2001 Negro-Fluor Turf
Různé varianty
Turfy Joma Maxima 2001 Negro-Fluor Turf je model vyvinutý z odolných materiálů, vhodný pro jakékoli hřiště. Fotbalovým hřištěm může být jakékoli místo. Svršek je vyroben z vysoce kvalitního vlákna Fibertec a nylonu, které podporují prodyšnost. Stélka je vyrobena z hladké EVA a podrážka z velmi kvalitní gumy s oděrem DIN-70.
Turfy Joma Dribling 2005 Royal Turf
Různé varianty
Turfy Joma Dribling 2005 Royal Turf je model vyvinutý z odolných materiálů, vhodný pro jakékoli hřiště. Fotbalovým hřištěm může být jakékoli místo. Svršek je vyroben z vysoce kvalitního vlákna Fibertec a nylonu, které podporují prodyšnost. Stélka je vyrobena z hladkého EVA a podrážka z velmi kvalitní gumy s oděrem DIN-70.
Turfy Joma Aguila 2005 Royal Turf
Různé varianty
Turfy Joma Aguila 2005 Royal Turf jsou vyrobené z nejmodernějších materiálů. Tradiční turfy s moderní technologií. Špičkový svršek FIBERTEC. Vnitřní nylon, 800N / 50 mm pevnost v tahu a 600N / 50 mm osnovní útku. Hladká EVA stélka a PVC podrážka ke střední linii, aby podporovala zarážkovou strukturu. Vysoce kvalitní PU stélka, oděru DIN-40.
Turfy Joma Maxima 801 Black MAXW.801.TF
Poslední kus skladem
Turfy Joma Maxima 801 Black MAXW.801.TF jsou vyrobeny z odolného a lehkého materiálu Fibratec. Tím jsou turfy flexibilní a pohodlné. Poskytují velmi dobrou stabilitu.
849 Kč