Kolíky

Pánské kopačky můžete vybírat v různých variantách. Každý model je vyroben na konkrétní povrch, kde musí hráči poskytnout stabilitu, komfort, rychlost a také absolutní kontrolu nad míčem. Vybírat si můžete různé typy svršků i podrážek. Na trávu vybírejte lisovky, které by měly být ve výbavě každého hráče. Na tvrdší povrchy a umělou trávu použijte turfy. Na futsal a sálový fotbal vám přijdou vhod sálovky. Posledním typem jsou kolíky, které mají zpravidla výměnné koliky, kdy změníte kovové za plastové.

Pánské kopačky Joma Aguila Gol 401
Různé varianty
Pánské kopačky Joma Aguila Gol 401 od značky Joma, která je nejslavnější španělská společnost vyrábějící sportovní obuv. Model Aguila byl navržen v roce 1986. Zatím se jednalo o varianty v černé a bílé barvě vyrobené z kůže. V současné kolekci byl model přepracován a rozšířen tak, aby zahrnoval různé typy svršků v barevných tónech a různých podrážkách, takže každý hráč může něco najít pro sebe.
Pánské kopačky Joma Aguila Gol 405
Různé varianty
Pánské kopačky Joma Aguila Gol 405 od značky Joma, která je nejslavnější španělská společnost vyrábějící sportovní obuv. Model Aguila byl navržen v roce 1986. Zatím se jednalo o varianty v černé a bílé barvě vyrobené z kůže. V současné kolekci byl model přepracován a rozšířen tak, aby zahrnoval různé typy svršků v barevných tónech a různých podrážkách, takže každý hráč může něco najít pro sebe.